Postet nga: Chelsea - Liverpool

Chelsea – Liverpool, notat e lojtarëve

Liverpooli e ka mposhtur Chelsean në shtëpi të vet me rezultat 0-2, në kuadër të xhiros së dytë në Premierligë.

Liverpooli e mposht Chelsean në “Stamford Bridge” (VIDEO)

Liverpooli ka shënuar fitore të rëndësishme me rezultat 0-2, ndaj Chelseas, në kuadër të xhiros së dytë në Premierligë.

Liverpooli i shënon dy gola të shpejtë ndaj Chelseat (VIDEO)

Liverpooli është duke e shfrytëzuar epërsinë numerike në pjesën e dytë ndaj Chelseat duke i shënuar dy gola të shpejtë me Sadio Manen.

Chelsea – Liverpool, mbyllet pjesa e parë pa gola

Është mbyllur pjesa e parë në derbin Chelsea – Liverpool, që po luhet në kuadër të xhiros së dytë në Premierligë.

Chelsea -  Liverpool, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – Liverpool, që luhet në kuadër të xhiros së dytë në Premierligë.

Chelsea fiton me lehtësi ndaj Liverpoolit (VIDEO)

Chelsea e ka mposhtur Liverpoolin me rezultat 2-0, në kuadër të 1/8 së finales në FA CUP.

Chelsea po e mposht Liverpoolin (VIDEO)

Chelsea ka kaluar në epërsi me sulmuesin brazilian Willan në minutën e 13’.

Alexander Arnold shënon supergol ndaj Chelseas (VIDEO)

Chelsea dhe Liverpool, janë duke e zhvilluar kryendeshjen e xhiros së gjashtë në Premierligë.