Postet nga: Champions League

Këto janë rezultatet e pjesës së parë të gjashtë ndeshjeve në Ligën e Kampionëve (Foto)

Ka përfunduar 45 minutëshi i parë në gjashtë ndeshjet të cilat po luhen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Inter dëshpëron, nuk arrin më shumë se një barazim ndaj Slavia Pragues (Video)

Inter ka zhgënjyer duke arritur vetëm një barazim ndaj Slavia Pragues, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Formacionet zyrtare: Napoli – Liverpool (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Napoli- Liverpool, e cila zhvillohet në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Inter – Slavia Prague, përfundon pjesa e parë me këtë rezultat (Foto)

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Interit dhe Slavia Pragues, me rezultat të barabartë 0-0.

Juventus publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Atletico Madridit (Foto)

Juventus nesër do ta nisë aventurën në Ligën e Kampionëve, në kuadër të fazës së grupeve.

Liga e Kampionëve rikthehet me ndeshje interesante (Foto)

Liga e Kampionëve, do të rikthehet sot në kuadër të sezonit të ri 2019/2020, në kuadër  të fazës së grupeve.

Kompletohen të gjitha grupet e Ligës së Kampionëve

Ka përfunduar tërheqja e shortit për t’i kompletuar tetë grupet e Ligës së Kampionëve për sezonin 2019/2020.

Formacionet zyrtare: Feronikeli – TNS (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Feronikeli –TNS, ndeshje e vlefshme për rundin e parë të kualifikimeve në Ligën e Kampionëve.