Postet nga: Champions League

Atletico Madrid- Juventus, përfundon pa fitues (VIDEO)

Atletico Madrid dhe Juventus, i kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultat 0-0.

Atletico Madrid- Juventus, mbyllet pjesa e parë pa gola (Foto)

Është mbyllur pjesa e parë pa gola në ndeshjen Atletico Madrid- Juventus, e cila po zhvillohet në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

PSG po e mposht Real Madridin me dy supergola të Di Marias (VIDEO)

Paris Saint- Germain, e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi prej dy golave ndaj Real Madridit, ndeshje kjo e vlefshme për fazën e grupeve në ...

Olympiacos – Tottenham përfundon pa fitues (Video)

Olympiacos Piraues dhe Tottenham, kanë barazuar me rezultat 2-2, ndeshje kjo e vlefshme për Grupin B, në Ligën e Kampionëve.

Edhe sot zhvillohen super ndeshje në Ligën e Kampionëve (Foto)

Të martën me 17 shtator ka nisur edicioni i ri i Ligës së Kampionëve, që fillon me ndeshjet e grupeve. Ndeshje interesante na presin edhe sonte në kë...

Valencia e befason Chelsean, e mposht në “Stamford Bridge” (VIDEO)

Chelsea nuk e ka nisur mirë aventurën në Ligën e Kampionëve, në këtë edicion, pasi është mposhtur në shtëpi të vet nga Valencia, me rezultat 1...

Barcelona mezi shpëton me barazim (Video)

Borussia Dortmund dhe Barcelona, janë ndarë në barazim me rezultat 0-0.

Napoli tregohet i fortë për Liverpoolin, italianët i ndalin tri pikë në shtëpi (VIDEO)

Napoli e ka mposhtur kampionin aktual të Ligës së Kampionëve, Liverpoolin, me rezultat 2-0.