Postet nga: cambridge kids

Arrest shtëpiak për edukatoret nga çerdhja ku dyshohet se u rrah fëmija

T.G dhe Sh.A, dy edukatoret nga çerdhja “Cambridge Kids” do të qëndrojnë në arrest shtëpiak për një muaj rresht.

Prokuroria kërkon paraburgim për edukatoren që dyshohet se e keqtrajtoi fëmijën në çerdhe

Prokuroria e Prishtinës e ka konfirmuar për KALLXO.com se kanë kërkuar masën e paraburgimit ndaj edukatores që po dyshohet se keqtrajtoi një fëmijë të ...

E dyshuara e dytë në rastin e keqtrajtimit të fëmijës u arrestua pasi nuk e lajmëroi rastin

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe një të dyshuar lidhur me rastin e keqtrajtimit të një fëmijë në një çerdhe private në Prishtinë.

Arrestohet edhe një punonjëse e çerdhes "Cambridge Kids"

Dy persona janë ndaluar në lidhje me skandalin i cili u publikua gjatë këtyre dy ditëve, ku shihen punonjëset e një çerdheje private deri sa keqtrajtonin fizikisht ...

Inspektorati mbyll çerdhen “Cambridge Kids”

Inspektorati i Arsimit e ka mbyllur çerdhen “Cambridge Kids”,  ku dje rrodhi një video që dyshohet se është keqtrajtuar një fëmijë nga një edukatore e saj.

Çerdhja ku ndodhi rrahja e fëmijës, nuk ka licensë

Çerdhja “Cambridge Kids” nga ku dje rrodhi një video që dyshohet se është keqtrajtuar një fëmijë nga një edukatore e saj, nuk ka licencë dhe as s’ka bë...

Arrestohet edukatorja e çerdhes, e dyshuar për rrahje të fëmijës

Mbrëmjen e kaluar një edukatore e çerdhes private “Cambridge Kids” në Prishtinë është arrestuar nga policia.

Reagon çerdhja, e përjashton edukatoren që pretendohet se rrahu fëmijën

Çerdhja private “Cambridge Kids” ka përjashtuar nga puna edukatoren, e cila pretendohet se e ka rrahur një fëmijë që ishte nën përkujdesjen e saj.