Postet nga: 'burdushi'

Prokuroria kërkon paraburgim për “Burdushin”

Prokuroria e Prizrenit ka paraqitur sot kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit për Hysri Peqanin, i njohur si “Burdushi”.

Burdushi sot para gjykatës, i vendoset masa e sigurisë

Mjeku popullor Hysri Peqani, i njohur si "Burdushi", sot sërisht në gjykatën e Prizrenit ku do të vendoset masa e sigurisë ndaj tij.

“Burdushi” ndalet për 48 orë, Prokuroria ia sekuestron tri vetura

Për gati katër orë vazhdoi aksioni i Policisë së bashku me Prokurorinë, në pronat e mjekut popullor Hysri Peqani i njohur për publikun si “Burdushi”.

Vazhdon bastisja e shtëpive dhe pronave të “Burdushit”

Nën udhëheqjen e dy prokurorëve Fatos Ajvazit dhe Petrit Kryeziut, policia po vazhdon bastisjen e shtëpive të mjekut Popullor Hysri Peqani i njohur për publikun ...

(FOTO) Arrestohet sërish “Burdushi”

Mjeku popullor Hysri Peqani i njohur si “Burdushi” sërish është arrestuar.

Burdushi detyrohet të paraqitet në Polici një herë në javë

Pasi ishte mbajtur 4 muaj në paraburgim, ndaj Hysri Peqanit, i njohur si Burdushi, Gjykata e Prizrenit më 15 mars të këtij viti e kishte ndryshuar masën e sigurisë, duke ...

Burdushi - Molliqajt: Edhe ti ke hajmali në shtëpi

Mjeku popullor Hysri Peqani i njohur si Burdushi ka reaguar pas debatit të bërë mes deputetëve të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca dhe Dardan Molliqaj ku është ...

VIDEO – ‘Burdushi’ flet nga shtëpia, beson në pafajësi

Mjeku popullor Hysri Peqani, i njohur si Burdushi, ka postuar një video në të cilën ai shihet duke iu drejtuar miqve dhe dashamirëve të tij, pak momente pasi ...