Postet nga: Bundesliga

Bayerni e ‘shkel’ Dusseldorfin e Valon Berishës

Bayern Munchen ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Fortuna Dusseldorfit me rezultat 5-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 29-të në Bundesligë.

Hertha Berlin fiton ndaj Augsburgut

Hertha Berlin ka shënuar fitore me rezultat 2-0, ndaj Augsburgut, ndeshje e vlefshme për xhiron e 29-të në Bundesligë.

Formacionet zyrtare: Schalke- Werder Bremen (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Schalke –Werder Bremen, ndeshje e vlefshme për xhiron e 29-të në Bundesligë.

Leipzigu dështon të fitojë ndaj Hertha Berlinit

Leipzig ka bërë një hap fals drejt titullit të kampionit, pasi nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Hertha Berlinit me rezultat 2-2, ndeshje e vlefshme pë...

Werder dhe Monchengladbach përfundon pa fitues

Werder Bremen dhe Borussia Monchengladbach, i kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultat 0-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 28-të në Bundesligë.

Leverkusen turpërohet në shtëpi nga Wolfsburgu

Bayer Leverkusen është mposhtur me rezultat të thellë 4-1, nga Wolfsburgu, ndeshje e vlefshme për xhiron e 28-të në Bundesligë.

Trajneri i Bayernit i kënaqur pas fitores ndaj Dortmundit  

Bayern Munchen e ka mposhtur Borussia Dortmundin në shtëpi të vet me rezultat 1-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 28-të në Bundesligë.

Bayerni e mposht Dortmundin në “Signal Iduna Park” (VIDEO)

Bayern Munchen ka shënuar një fitore të rëndësishme si mysafir ndaj Borussia Dortmundit, me rezultat 1-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 28-të në Bundesligë.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!