Postet nga: bresje

Aksident me fatalitet në rrugën Prishtinë-Pejë

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në rrugën Prishtinë - Pejë, përkatësisht në fshatin Bresje në orët e para të ditë...

Goditi këmbësorin me veturë, arrestohet i dyshuari

Një burrë është arrestuar pasi që dyshohet se dje ka goditur një këmbësor me veturë, nga pakujdesia, në fshatin Bresje të Fushë Kosovës.

Dyshohet se i vodhën kuletën një qytetari në tregun e Fushë-Kosovës, arrestohen dy persona

Policia në Fushë-Kosovë ka arrestuar A.F., 66-vjeç dhe R.G., 53-vjeç, nën dyshimin se kishin vjedhur një portofol me dokumente e kartela bankare në treg në Bresje ...

Tri automjete të përfshira në aksidentin në rrugën Prishtinë-Pejë, 4 persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 18:30 në rrugën nacionale Prishtinë -Pejë, në segmentin në Bresje (Fushë-Kosovë).

Konflikt mes disa personave, të shtëna armësh në Bresje të Fushë-Kosovës

Policia e Kosovës njofton se dje rreth orës 19:30 është raportuar për një gjuajtje me armë zjarri në rrugën "Naim Syla" në Bresje, në Fushë-Kosovë.

Raportoi se dikush gjuajti tri herë me armë në drejtim të veturës së tij, Policia po e heton rastin

Një burrë ka raportuar se përderisa ishte në veturë, nga një veturë tjetër një i dyshuar deri më tani i panjohur ka shtënë tri herë me armë.

Aksident mes tri veturave në Fushë Kosovë (FOTO)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në fshatin Bresje të Fushë Kosovës.

Vetaksident në rrugën Pejë-Prishtinë

Sot në mesditë në rrugën Pejë-Prishtinë afër fshatit Bresje, është shkaktuar një vetaksident.