Postet nga: bombe

Alarm për bombë në Aeroportin e Prishtinës, evakuohen udhëtarët dhe personeli

Një kërcënim për bombë është dhënë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”.

Policia jep detaje për kërcënimin e rremë me bombë në festivalin e Ramë Lahajt në Prishtinë

Policia e Kosovës mbrëmë ka pranuar një informatë të kërcënimit me bombë në Amfiteatrin e Bibliotekës Universitare në Prishtinë, i cilai ka rezultuar të jetë ...

Alarme për bomba në 30 shkolla, policia thotë se ishin të rrejshme (FOTO)

Policia e Kosovës ka njoftuar se tashmë ka kontrolluar rreth 30 lokacione të dyshuara pas alarmeve për bomba.

Alarmi për bombë, Policia kërkon nga të gjithë qytetarët në Aeroport të largohen nga zona e udhëtarëve

Burime të KALLXO.com kanë bërë të ditur se është duke u dyshuar për një mjet shpërthyes në Aeroportin Ndërkombëtar, ‘Adem Jashari’ në Prishtinë.

Policia futet në pistën e Aeroportit të Prishtinës pas alarmit për bombë

Burime të KALLXO.com kanë bërë të ditur se në Aeroportin Ndërkombëtar ‘Adem Jashari’ është duke u dyshuar për një mjet shpërthyes.

Alarm për bombë në Aeroportin e Prishtinës (VIDEO)

Burime të KALLXO.com kanë bërë të ditur se në Aeroportin e Prishtinës ‘Adem Jashari’ është duke u dyshuar për një mjet shpërthyes.

Kërcënim i rremë me bombë në Festivalin “Mirëdita, dobar dan”

Një kërcënim i rremë me bombë ka mbërritur mbrëmjen e së mërkurës në një lokacion në Beograd, ku po mbahet Festivali “Mirëdita, dobar ...

Alarm për shpërthim në shkollën, ‘Xhevdet Doda’ në Prishtinë (VIDEO)

Policia e Kosovës ka rrethuar shkollën ‘Xhevdet Doda’ në kryeqytet pas dyshimeve për një shpërthim të mundshëm.