Postet nga: bogë

Patrullat kufitare e ndalojnë veturën me targa të huaja, gjejnë në të armë e fishekë 

Një arma e tipit SIG Sauer me dy karikator dhe me 27 copë fishekë janë sekuestruar dje nga patrulla kufitare e Policisë së Kosovës në Bogë të Pejës. 

Shpërthejnë dy bombola të gazit në një vilë në Bogë, tre të lënduar rëndë

Katër persona janë lënduar si pasojë e një shpërthimi të dy bombolave të gazit në një vilë në Bogë.

Policia jep detaje për zjarrin në një villë në fshatin Bogë (VIDEO)

Më 5 janar rreth orës 20:50 një burrë nga fshati Bogë i Pejës ka raportuar se derisa ka qenë brenda në villën e viktimës, e ka ndezur kaminin ...

Digjet një apartament në Bogë

Në Bogë një apartament ngjitur me një hotel është përfshirë nga flaka.

Policia jep detaje për aksidentin tragjik në Bogë të Rugovës, ku vdiq një i ri

Një person ka mbetur i vdekur dje pasdite pas një aksidenti me kamion, në Bogë të Rugovës.

Përfshihet nga zjarri vila dhe restoranti në Bogë

Një incident zjarri ka ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Bogë të Pejës.

Rrëshqitje e dheut në rrugën Pejë-Bogë

Mbrëmjen e djeshme ka pasur rrëshqitje masive të dheut në aksin rrugor Pejë-Kuqishtë-Bogë.

Pas dy ditëve nxjerrët nga gremina kamioni i aksidentuar në Bogë

Dy ditë pas aksidentit i cili ka ndodhur në fshatin  Bogë të Pejës është nxjerrë kamioni transportues për mirëmbajtjen e rrugëve, i cili kishte rënë ...