Postet nga: BNE

Bad News Eagles mposhtin një nga ekipet më të mira të botës në CS:GO – G2

Ekipi shqiptar Bad News Eagles kanë mposhtur në Paris, ekipin me renditje në vendin e katërt në botë – G2.

Bad News Eagles do të përballen me ekipin GrayHound në gjysmëfinale të turneut të CS:GO në Australi

Ekipi shqiptar Bad News Eagles janë dy ndeshje larg, për ta fituar turneun ESL Challenger Melbourne në Australi.

Bad News Eagles mposhtë përsëri ekipin FaZe, kualifikohet tutje në Major në Paris

Ekipi shqiptar, Bad News Eagles ka shënuar fitore ndaj ekipit numër dy në botë – FaZe Clan, në kualifikimet në turneun më të rëndësishëm në CS:...

Kualifikimi për në Paris, Bad News Eagles do të përballet sot me ekipin e dytë më të mirë në botë

Bad News Eagles do ta luajë sot një ndeshje të rëndësishme për t’u kualifikuar në turneun e madh të CS:GO Blast Paris Major. BNE do ...

Bad News Eagles mposht ekipin Copenhagen Flames dhe kalon në finale të turneut CCT South Europe

Ekipi shqiptar Bad News Eagles ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj ekipit danez Copenhagen Flames, për ta siguruar finalen në turneun CCT South Europe.

Ndeshjet e radhës për ekipin shqiptar Bad News Eagles

Bad News Eagles janë duke vazhduar pjesëmarrjet në ngjarjet ndërkombëtare, ku së fundmi kanë zënë vendin e dytë në turneun e CS:GO në Malta.

Bad News Eagles shkruajnë historinë, kualifikohen në turneun më të madh të CS:GO në Brazil

Ekipi shqiptar Bad News Eagles edhe njëherë ka shkruar historinë duke u kualifikuar në turneun më të madh të CS:GO në Brazil, pasi mposhtën ekipin forZe në ...

Bad News Eagles humb ndeshjen ndaj FaZe, nesër ndeshja e radhës për mbijetesë

Ekipi shqiptar nga Kosova, Bad News Eagles, humbi ndeshjen e tyre të dytë ndaj ekipit FaZe në fazën ‘Legends Stage’ të turneut më të madh të CS:GO, PGL ...