Postet nga: bmw

BMW i7 2023 do të ketë një grilë masive përpara dhe një ekran kinemaje

Versioni i ardhshëm elektrik i serisë 7 të BMW është pothuajse këtu, dhe BMW ka shpërndarë disa foto që tregojnë shumë nga dizajni i i7 2023 përpara debutimit ...

BMW prezanton Serie 8 për 2022 - FOTO

Prodhuesi bavarez i veturave – BMW është rifreskuar me tri modele të Serie 8, që për herë të parë debutuan në vitin 2018, e pas më shumë se tre vite ka ardhur ...

Ra nga kati i 9-të mbi BMW, 31 vjeçari menjëherë çohet në këmbë

Në shtetin amerikan New Jersey një burrë me sa duket kishte një engjëll mbrojtës. 31-vjeçari ra nga kati i nëntë i një ndërtese dhe u ...

Festojmë 3 vjet Shell, vazhdon loja shpërblyese

3 vjet Shell i festojmë me lojën shpërblyese dhe çmimin e madh BMW 1.

Supershpërblimi nga Shell po vjen! Nxitoni!

Lojës së madhe shpërblyese për nder të 3 vjetorit të Shell Kosova po i afrohet dita e shpërblimit të madh. Bëhuni pjesë e mundësisë pë...

Pacolli flet për 3 BMW-të e Ministrisë së Punëve të Jashtme

Ish ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka komentuar blerjen e 3 veturave luksoze, BMW.

Ministria e Punëve të Jashtme: BMW-të janë blerë në kohën kur Ministria udhëhiqej nga Behgjet Pacolli

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës (MPJD) ka thënë se kontrata për blerjen e tri veturave BMW është nënshkruar më 14 qershor të vitit 2019 ndë...

Sa BMW X3 janë në Kosovë?

Vetura BMW x3 e cila po i mbijeton kohës për shkak të dizajnit, madhësisë, kapacitetit dhe dinamikës sportive, konsiderohet një veture mjaft luksoze.