Postet nga: bixhoz

Konfiskohen pajisje të lojërave ilegale të fatit në pesë lokacione në Skenderaj dhe Mitrovicë

Në pesë lokacione të ndryshme janë konfiskuar pajisje të lojërave të fatit.

Gjilan, një i arrestuar për organizim të lojërave të fatit

Një 52-vjeçar me inicialet I.G. është arrestuar nën dyshimin se ka organizuar lojëra fati në një lokal.

Skenderaj, u gjetën disa persona duke luajtur bixhoz, arrestohet një i dyshuar

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë një patrulle në Skenderaj ka hasur në një lokal në të cilin disa persona ishin duke luajtur bixhoz.

Organizuan bixhoz në një shtëpi, i gjen Policia u konfiskon veturat

Në një shtëpi private në fshatin Slivovë të Ferizajt, Policia ka hasur në disa persona duke luajtur bixhoz të organizuar.

Bastiset një lokal në Ferizaj, kapen 10 persona duke luajtur bixhoz

10 persona janë legjitimuar dhe janë shoqëruar për intervistim në stacionin policor të Ferizajt pasi dyshohet se u zunë duke luajtur bixhoz në një lokal në Feirzaj.

Aksion i policisë në Gjilan për bixhoz ilegal - FOTO

Një aksion policor është duke u zhvilluar nga orët e hershme të mëngjesit në tre lokacione në rajonin e Gjilanit.

30 ditë paraburgim të dyshuarve për bixhoz

Gjykata e Prishtinës ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit kundër të dyshuarve për bixhoz.

Polici u zbulua se organizonte lojëra të fatit pasi nuk ia dha paratë një fituesi të 'jackpot"-it

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës i rajonit të Gjilanit është arrestuar nga Inspektorati Policor i Kosovës nën dyshimin se organizonte lojëra të fatit, të ...