Postet nga: bixhoz

Arrestohet pasi organizoi bixhoz në lokalin e tij në Vushtrri

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë pasi i njëjti dyshohet se ka organizuar bixhoz në lokalin e tij në Vushtrri.

Bixhoz në Skenderaj, te të dyshuarit u gjetën sprej kimik dhe pendrek

Njësitet policore në Skenderaj kanë realizuar një kontroll në një shtëpi dhe objektet përcjellëse të saj në një fshat të Skenderajt lidhur me dyshimet për ...

Kapen duke luajtur bixhoz në Viti

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është arrestuar një burrë pasi që gjatë kontrollit në lokalin e tij janë hasur duke luajtur bixhoz disa persona.

Luajnë bixhoz në një lokal në Viti, arrestohet organizatori i lojës

Policia e Kosovës sot përmes një aksioni në Viti ka zënë duke luajtur bixhoz disa burra në një lokal.

Shoqërohen në polici 13 persona të dyshuar për bixhoz në Prizren

Policia në Prizren ka shoqëruar në stacion policor 13 persona pasi në një lokal u hasën duke luajtur bixhoz.

Dhjetë burra luajnë bixhoz në Graçanicë, arrestohen nga Policia

Në fshatin Gushtericë e Poshtme të komunës së Graçanicës, Policia e Kosovës ka identifikuar 10 burra duke luajtur bixhoz.

Policia jep detaje për kapjen e 14 personave duke luajtur bixhoz në Suharekë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksionin në Suharekë kundër veprimtarisë së lojërave të fatit, ku u arrestuan 14 persona.

Gjakovë, arrestohen dy persona për bixhoz ilegal

Policia e Kosovës i ka arrestuar dy persona nën dyshimin për organizim të paligjshëm të lojërave të fatit.