Postet nga: biseda telefonike

Zemaj bisedon me homologët e rajonit për menaxhimin e COVID-19

Ministri i Shëndetësisë së Kosovës, Armend Zemaj, zhvilloi sot një bisedë telefonike me homologët e tij në Shqipëri, Mal të Zi e Maqedoni të Veriut, ...

Kurti - Macronit për dialogun: Europa nuk mund të zëvendësohet nga ndonjë kontinent tjetër

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti mbrëmë ka biseduar përmes telefonit me presidentin francez, Emmanuel Macron.

Thaçi zhvillon bisedë telefonike me John Boltonin

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me Këshilltarin për Siguri Kombëtare në Shtëpinë e Bardhë, John Bolton.

Dardan Molliqaj reagon pas rrjedhjes në publik të bisedave me Bilall Sherifin e Pal Lekajn

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Social Demokrate, Dardan Molliqaj ka reaguar pas publikimit të disa bisedave nga telefoni i tij me Ministrin Pal Lekajn ...

Ministri britanik viktimë e një mashtrimi telefonik

Ministri britanik i Punëve të Jashtme, Boris Johnson zhvilloi një bisedë telefonike me një mashtrues rus, i cili është hequr si kryeministri armen, me të cilin ka diskutuar pë...

Thaçi në Telefon me Merkel, Bisedon edhe për Asociacionin

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka biseduar sot me kancelaren e Gjermanisë Angela Merkel.

Vuçiq e Putin Bisedojnë për Kosovën

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe homologu i tij rus Vladimir Putin kanë biseduar sot me telefon lidhur me Kosovën.

Thaçi e Vuçiq Bisedojnë në Telefon

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun e tij serb, Aleksandar Vuçiq, gjatë të cilës kanë diskutuar për çështje të ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!