Postet nga: Biletat

Feronikeli njofton për çmimin e biletave për ta parë ndeshjen me Prishtinën

Me 19 maj të dielën në Drenas do të jetë vëmendja e të gjithë futbolldashësve, pasi do të vendoset se kush do të jetë kampion i sezonit 2018/2019 në ...

FFK-ja vjen me njoftim rreth shtypjes së biletës

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar të gjithë ata tifozë të cilët janë pajisur me bileta për ndeshjen e nesërme ndërmjet Kosovës dhe ...

Ja se si duhet të blini biletën online për ndeshjen Kosova – Azerbajxhan (VIDEO)

Trajneri Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, sot ka bërë publike listën e futbollistëve që do t’i grumbulloj për dy ndeshjet e fundit në ...

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Izrael – Shqipëri, këto janë çmimet

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e radhës të kuqezinjve.

Biletat e ndeshjes Kosovë - Maltë dalin në tregun e zi (Foto)

Ndërkohë që shitja e biletave për ndeshjen e futbollit Kosovë- Maltë në pikat e autoririzuara nga Federata e Futbollit e Kosovvs po përcillet me probleme të ...

VIDEO: Qytetarët djersiten për një biletë për ndeshjen Kosova-Malta

Sot edhe zyrtarisht janë nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen e së enjtes ndërmjet Kosovës dhe Maltës, që luhet në kuadër të Ligës së ...

Aktakuzë për mashtrim pronarit të agjensionit turistik në Gjilan

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti i Përgjithshëm, ka ngritur aktakuzë ndaj të pandehurit G.L., për shkak të veprës penale ‘’Mashtrimi’’.

Prokuroria se heton Vlora Çitakun, nën hetime zyrtarë tjerë të MIE-së

Prokuroria e Shtetit, ka reaguar lidhur me një lajm i publikuar ne mediat vendore se Prokuroria e Shtetit po heton Vlora Çitakun lidhur me dyshimet për keqpërdorim të ...