Postet nga: Biletat

Kompanitë private të Trafikut Urban do i rrisin çmimin e biletave

Kompanitë private të linjave të Trafikut Urban në Prishtinë planifikojnë të rrisin çmimin e biletës nga 40 centë në 50 centë.

FFK tregon se kur do të dalin në shitje biletat Kosovë - Angli

Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar tifozët e futbollit se me 12 nëntor, në orën 16:00 do të dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë - ...

FFK-ja e konfirmon se të gjithë biletat e ndara për tifozët e Kosovës i takojnë “Dardanëve”

Federata e Futbollit e Çekisë, sot bëri të ditur se nesër prej orës 08:00, të mëngjesit do të dalin biletat në shitje në platformën online dhe ...

Ja sa do të jenë çmimet e biletave për ndeshjen Çeki – Kosovë (FOTO)

Federata e Futbollit të Çekisë, sot ka bërë të ditur se nesër do të dalin në shitje biletat për ndeshjen Çeki – Kosovë, e cila luhet në Plezen, ...

Zyrtari i Vetëvendosjes kërkon të hetohet shitja e biletave për ndeshjen Kosova - Mali i Zi

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Hekuran Murati, ka shprehur shqetësimin e tij në lidhje me keqpërdorimin, sipas tij, me shitjen e biletave online për ndeshjen ...

Zyrtare: Mësohet data se kur dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë - Mali i Zi (Foto)

Kosovë - Mali i Zi, do të luhet me 14 tetor, ndeshje e vlefshme për kualifikimet e “Euro 2020”.

Bëhet publik çmimi i biletave për ndeshjen Prishtina – St Joseph’s

FC Prishtina ka njoftuar se kur do të dalin në shitje biletat për ndeshjen ndaj St Joseph’s, e vlefshme për ruandin e parakualifikimeve për Europa League.

Shiten të gjitha biletat për ndeshjen Angli – Kosovë (FOTO)

Janë shitur të gjitha biletat për ndeshjen Angli – Kosovë, ndeshje kjo që zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”.