Postet nga: Betimi i kryetarëve në veri

Betohet kryetari i ri i Zubin Potokut, zotohet se do të punojë për të gjithë

Kryetari i ri i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri menjëherë pas betimit ka folur para mediave të pranishme, duke thënë se do të punoj për të gjithë komunitetin ...

LIVE – Betohen kryetarët e rinj të Zubin Potokut, Zveçanit dhe Leposaviqit

14:55

FOTO - Forca të rendit sigurojnë shkollën ku do të betohet kryetari i Zveçanit, Ilir Peci

Forcat e rendit nga Policia e Kosovës tashmë kanë siguruar perimetrin e shkollës “Isa Boletini” në Zveçan, objekt ky në të cilin do të mbahet sot ceremonia ...

Kryetarët e 3 komunave nuk do ta kryejnë betimin në sallat plenare të Kuvendeve Komunale

Për dallim nga kryetari i Mitrovicës Veriore, tre kryetarët e tjerë, dy të Partisë Demokratike të Kosovës dhe një tjetër nga Lëvizja Vetëvendosje ...

Kurti: Nesër betohet kryetarët e rijn në Leposaviq, Zubin Potok e Zveçan

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në mbledhjen e sotme të qeverisë sot ka njoftuar se nesër do të mbahen seancat konstituive për betimin e tre kryetarëve ...

Të enjten betohen kryetarët e komunave Zubin Potok dhe Zveçan, Izmir Zeqiri dhe Ilir Peci

Kryetarët e zgjedhur në dy komunat veriore, Izmir Zeqiri në Zubin Potok dhe Ilir Peci në Zveçan, pritet të betohen të enjten më 25 maj.

Erden Atiqi flet pas betimit: Do të punojmë për të gjithë qytetarët, pa dallim e pa diskriminim

Kryetari i ri i Komunës së Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq në deklarimin e parë publik pas betimit si kryetar u zotua se do të punojë për ...

VIDEO - Erden Atiq arrin në objektin e komunës së Mitrovicës së Veriut

Kryetari i sapo zgjedhur i Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq pak minuta më parë ka hyrë në objektin e komunës aty ku pritet të betohet se kryetar i ...