Postet nga: Besian Mustafa

Deputeti Mustafa shpreh shqetësimet për rritjen e çmimeve në produktet elementare

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Besian Mustafa, tha se ka rritje të çmimeve në produktet elementare nga ushqimi, veshmbathja, energjia veçanërisht tek çmimet e naftës ...

Besian Mustafa - Qeverisë: Falni gjobat e mos i punësoni nipat, ata lëreni për zijafete

Besian Mustafa, deputet i Lidhjes Dekokratike të Kosovës, tha se qytetarët e bizneset janë dëmtuar financiarisht gjatë pandemisë.

Mustafa - Muratit: Ministër ulu dhe urgjentisht ofro zgjidhje

Besian Mustafa nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka kritikuar Qeverinë Kurti, për vaksinimin e të moshuarve me vaksinën kundër COVID-19, shtesat e pagave të pensionistëve, ...

LDK për programin e Qeverisë Kurti II: Shumë fjalë, por asnjë shifër

Lidhja Demokratike e Kosovës e ka cilësuar të dobët e të mbushur vetëm me fjalë, por pa masa konkrete, programin e Qeverisë Kurti, në fushën ...

Mustafa: LDK diskutoi për procesin e seancës së 22 marsit

Pas takimit të kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) Lumir Abdixhiku me Grupin Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovë, është deklaruar zëdhënësi i kësaj ...

Ish-kundërkandidatët i ofrojnë përkrahje Abdixhikut: Na ke prapa!

Dy kundërkandidatët në garën për kreun e LDK-së, Lutfi Haziri dhe Besian Mustafa, i kanë ofruar përkrahje Lumir Abdixhiku, pas zgjedhjes së tij si kryetar ...

Përqafime mes kandidatëve për kryetar të LDK-së (FOTO)

Anëtari dhe delegati i Kuvendit të LDK-së, Florian Dushi ka publikuar fotografi nga brenda sallës ku janë duke votuar delegatët e Kuvendit të LDK-së për kryetar ...

Besian Mustafa shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së

Zëdhënësi i Lidhjes Demokratike të Kosovës Besian Mustafa, ka shpallur kandidaturën për kryetar të LDK-së përmes një postimi në rrjetin social Facebook.