Postet nga: bersant celina

VIDEO – Bersant Celina shënon gol të ‘çmendur’ për Ipswichin

Skuadra angleze Ipswich është duke e mposhtur Crewen me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 20-të në League One.

Tre futbollistë të Kosovës largohen nga grumbullimi për ndeshjet e nëntorit

Futbollistët Elbasan Rashani, Lirim Kastrati dhe Bersant Celina edhe pse ishin të ftuar në këtë grumbullim për dy ndeshjet e nëntorit, do të largohen më herë...

VIDEO - Bersant Celina ia siguron fitoren Ipswichit në sekondat e fundit të ndeshjes

Ipswichi ka shënuar fitore me rezultat 2-1 ndaj Fletwoodit, në kuadër të League One.

Kosova i vazhdon përgatitjet edhe sot në Prishtinë, nesër ndryshon lokacion

Kombëtarja e Kosovës në futboll edhe sot gjatë ditës do të vazhdojë të kryej stërvitjet në stadiumin ‘’Fadil Vokrri’’ në Prishtinë, ndërsa nesër ndryshon ...

Bersant Celina huazohet në Ipswich Town

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Bersant Celina, është huazuar në Ipswich Town, në rangun e tretë të garave në Angli.

Celina i bashkohet Dijonit

Mesfushori ofanziv i Kosovës, Bersant Celina edhe zyrtarisht është larguar nga skuadra e njohur angleze, Swansea.

Bersant Celina po kërkohet nga ekipi i njohur francez

Mesfushori i Swansea City, Bersant Celina po kërkohet nga skuadra e njohur franceze Dijon.

Analizë: Rritja e futbollistëve të Kosovës (FOTO)

Kombëtarja e Kosovës që 14 ndeshje nuk din për humbje në të gjitha kompeticionet.