Postet nga: berat kabashi

Keqpërdorime në tenderin 72 mijë euro për shtrimin e rrugëve në Suharekë, prokuroria ngrit aktakuzë

Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër drejtorit të Shërbimeve Publike në Komunën e Suharekës, Enver Shabani, zyrtarit komunal, Berat Kabashi dhe pronarit të kompanisë, ...

Gjykata vendos për dy zyrtarët e Suharekës që dyshohen për keqpërdorim të tenderit mbi 70 mijë euro

Gjykata e Prizrenit ka vendosur t’i lë në arrest shtëpiak edhe për 30 ditë dy zyrtarët e Komunws sw Suharekës, Berat Kabashi dhe Enver Shabani, të ...

Apeli paraburgimin jua zëvëndëson me arrest shtëpiak dy zyrtarëve të Komunës së Suharekës

Gjykata e Apelit ia ka zëvendësuar paraburgimin me arrest shtëpiak dy zyrtarëve të Suharekës, Berat Kabashi dhe Enver Shabani të dyshuar për keqpërdorim ...

Dyshime për keqpërdorim me tender për shtrimin e rrugëve në Suharekë, paraburgim për pronarin e kompanisë “Seferi- CO”

Gjykata e Prizrenit, ka caktuar një muaj paraburgim ndaj Bujar Seferaj, pronar i kompanisë “Seferi – CO” SH.P.K., i dyshuar në lidhje me keqpërdorimet në tenderin për ...

Tenderi i rrugëve në Suharekë, prokuroria kërkon paraburgimin për pronarin e kompanisë

Prokuroria në Prizren ka kërkuar paraburgim për të dyshuarin e tretë, Bujar Seferi i cili u arrestua në lidhje me keqpërdorimet në tenderin për shtrimin e ...

Gjykata merr vendimin për drejtorin komunal të Suharekës, i dyshuar për tenderin 74 mijë euro

Gjykata Themelore e Prizrenit ka caktuar një muaj paraburgim për drejtorin e Shërbimeve Publike në Komunën e Suharekës, Enver Shabani dhe zyrtarin komunal, Berat Kabashi.

Prokuroria kërkon paraburgimin për zyrtarët e Komunës së Suharekës - VIDEO

Prokuroria në Prizren, të enjten ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit për drejtorin e Shërbimeve Publike në Komunën e Suharekës, Enver Shabani dhe ...

Tenderi 74 mijë euro, dalin para gjykatës dy zyrtarët e dyshuar të Komunës së Suharekës

Drejtori i Shërbimeve Publike në Komunën e Suharekës, Enver Shabani dhe zyrtari komunal, Berat Kabashi kanë dalë para Gjykatës së Prizrenit pasi Prokuroria ka kërkuar ...