Postet nga: bekim jashari

Nura: Bekim Jashari ka marrë vendime të jashtëligjshme gjatë qeverisjes së tij

Kryetari i porsazgjedhur i Skenderajt, Fadil Nura, ka kritikuar kryetarin në largim të kësaj Komune, Bekim Jasharin, duke thënë se ky i fundit gjatë qeverisjes së tij ka ...

Nura: Kadri Veseli nuk i ka premtuar Bekim Jasharit që PDK-ja nuk do të ketë kandidat në Skenderaj

Fadil Nura, kryetari i ri i Komunës së Skenderajt, ka thënë se Kadri Veseli nuk i ka premtuar Bekim Jasharit se Partia Demokratike e Kosovës (PDK), nuk ...

Pse PDK-ja nuk e përkrahu për herë të dytë Bekim Jasharin?

Kryetari i ri i Skenderajt, Fadil Nura, ka thënë se arsyeja kryesore që Partia Demokratike e Kosovës (PDK) nuk e ka përkrahur për herë të dytë ...

Policia deklarohet lidhur me deklaratën e Bekim Jasharit për ndërrimin e policëve në ditën e zgjedhjeve

Bekim Jashari, kryetar i Komunës së Skenderajt, në një intervistë për KALLXO Përnime deklaroi të hënën se në ditën e zgjedhjeve më 17 tetor, në ...

Jashari: E kam thirrur Xhelal Sveçlën me e dërgu Njësinë Speciale te festa e PDK-së

Bekim Jashari, kryetari i Komunës së Skenderajt, ka deklaruar se ka qenë ai që e ka thirrur ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, që të japë ...

Akuza e Bekim Jasharit: Kompania e Rukollit e largoi punëtorin veç pse ishte kandidat i Listës sime

Bekim Jashari, kryetari i Komunës së Skenderajt, ka pretenduar se një asamblist i Listës së tij është larguar nga puna në qumështoren "Drena" vetëm për ...

Bekim Jashari tregon si iu lut Sami Lushtaku: "Mos m'i nguc njerëz e mi'

Bekim Jashari, kryetari i Skenderajt, tha në emisionin "Kallxo Përnime" ka folur edhe për raportet mes tij dhe kryetarit të degës së Partisë Demokratike të Kosovës (...

Jashari: Tetë prona publike i kam liruar, ishin të uzurpuara nga qeverisja e PDK-së

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, tha se gjatë qeverisjes së tij kanë arritur t’i lirojnë tetë prona publike që në një formë kanë qenë të uzurpuara ...