Postet nga: Bekë Berisha

Me cilat parti do të bëjnë koalicion Ilir Ferati e Bekë Berisha?

Kandidatët e partive politike, të cilët synojnë të marrin udhëheqjen e Istogut, kanë treguar në "Debat Përnime" se me cilat parti do të bëjnë koalicion ...

Debat Përnime për balotazhin e Istogut - LIVE

Kandidatët e partive politike, të cilët synojnë të marrin udhëheqjen e Istogut, diskutojnë në "Debat Përnime" për balotazhin e 14 nëntorit.

Dështon raportimi në Komisioni për Siguri, Bekë Berisha përplaset me Sveçlën dhe deputetet e VV-së

Kryetari i Komisionit për Siguri, Bekë Berisha ka refuzuar që raportimi në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes të bëhet i përbashkët duke qenë ...

Bekë Berisha: Në Istog tualetet rinovohen për tender, e jo për pacientë

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të komunës së Istogut, Bekë Berisha, ka thënë se në këtë komuna tualetet ...

Haradinaj kërkon dorëheqjen e Qeverisë dhe rikthimin e vendimit për projektin e gazit

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, tha se Qeveria Kurti ka marr dy vendime të dëmshme e të rrezikshme për Kosovë...

Bekë Berisha - kryeministrit Kurti: Mos u përgjigjeni ju zotëri Hegel, por ministrat përkatës

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Bekë Berisha i ka parashtruar një pyetje lidhur me subvencionet dhe grandet e fermerëve ministrit të Bujqësisë, ...

Deputeti i LVV-së, kërkon që Gjykata Speciale të bartet në Kosovë

Deputeti Fatmir Humolli anëtar i Komisionit për Çështje të Sigurisë nga Lëvizja Vetëvendosje, tha se ndikimi rus në Ballkan është i fuqishëm dhe Gjykata Speciale ...

Për të katërtën herë radhazi kërkohet përsëritja e procesit për përzgjedhjen e komisionerit të Agjencisë për Informim dhe Privatësi

Mospajtime e shumë zhurmë ka shkaktuar përsëri procesi për përzgjedhjen e komisionerit të Agjencisë për Informim dhe Privatësi.