Postet nga: Beerfest

Mbyllet festivali ‘Beerfest Kosova’ 2023 - FOTO

Performancat muzikore të këngëtarëve të njohur të muzikës argëtuese kanë mbyllur natën e 11 korrikut në festivalin tradicional të birrës, “Beerfest Kosova” 2023, i cili ...

Sonte mbahet nata e tretë e festivalit ‘Beerfest Kosova’

Sonte do të mbahet nata e tretë e festivalit tradicional të birrës, “Beerfest Kosova” në Prishtinë.

Shiu anulon mbajtjen e natës së parë të festivalit 'BeerFest Kosova'

Për shkak të shiut është anuluar nata e parë e festivalit tradicional të birrës “Beerfest Kosova” që ishte planifikuar të niste sonte në parkingun e Pallatit të Rinisë ...

Risitë e edicionit të sivjetmë të festivalit ‘Beerfest Kosova'

Edicioni i sivjetmë i festivalit tradicional të birrës, “Beerfest Kosova” do të mbahet nga 7 deri më 10 korrik në parkingun prapa Pallatit të Rinisë në Prishtinë.

Policia tregon pse u anulua "Beerfest Kosova"

Policia e Kosovës ka bërë të ditur arsyet se pse është refuzuar kërkesa për mbajtjen e festivalit “Beerfest Kosova” në Prishtinë.

Reagon Beerfest: Festivali i suksesshëm, mos u fokusoni në incidente

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë gjatë mbajtjes së Festivalit të Birrës në Prishtinë. Policia e Kosovës ka konfirmuar incidentin, arrestimin e gjashtë personave dhe lë...

6 të arrestuar për përleshjen gjatë Festivalit të Birrës (FOTO)

Pas përleshjes që ka ndodhur gjatë mbajtjes së Festivalit të Birrës në Prishtinë janë arrestuar disa persona.

Maxhuni: Kuvendi Nuk Është Sulmuar me ‘Zola’

Pavarësisht sulmit me një mjet shpërthyes ndaj Kuvendit të Kosovës të enjten rreth orës 23:00 dhe të shtënave me armë në kuadër të “Beerfest” më 29 ...