Postet nga: bedri istrefi

Reagon Bedri Istrefi pas vendimit të Inspektoratit: Jam i lumtur që do të kthehem në punë

Ish-kryeshefi i Telekomit të Kosovës, Bedri Istrefi, ka reaguar pas vendimit të Inspektoratit të Punës që e ka obliguar bordin e përkohshëm të kësaj ndë...

Inspektorati i anulon shkarkimet e bordit të qeverisë Kurti në Telekom

Inspektorati i Punës ka nxjerrë vendimin i cili obligon Telekomin e Kosovës ta anulojë shkarkimin e ish-kryeshefit të Telekomit të Kosovës, Bedri Istrefi.

Ministrja Rozeta Hajdari: Anëtarët e rinj të Bordit në Telekom nuk kanë të kaluar kriminale

Të premten, Bordi i Përkohshëm i Telekomit të Kosovës shkarkoi kryeshefin ekzekutiv të kësaj kompanie, Bedri Istrefi.

Nisin hetimet pas një incidenti të dyshuar në mbledhjen e bordit të Telekomit

Prokuroria e Prishtinës ka njoftuar se ka pranuar një informatë nga Policia e Kosovës nëpërmjet një e-mail – shënim zyrtar nga Ministra Rozeta Hajdari.

Shkarkohet kryeshefi i Telekomit, Bedri Istrefi

Bordi i Përkohshëm i Telekomit të Kosovës e ka shkarkuar kryeshefin ekzekutiv të kësaj kompanie, Bedri Istrefi, dy zëvendës kryeshefave ekzekutivë dhe zyrtarin kryesor ...

Kryeshefi dhe anëtarët e Bordit të Telekomit largohen nga ndërtesa, nuk tregojnë për vendimet e marra

Ka përfunduar mbledhja e bordit të përkohshëm të Telekomit të Kosovës. Anëtarët e Bordit të përkohshëm kanë dalë nga ndërtesa e ...

Bedri Istrefi me akuza ndaj Albin Kurtit: Mos i dëgjoni njerëzit që shkelin Kushtetutën çdo ditë

Kryeshefi ekzekutiv i Telekomit, Bedri Istrefi përmes një konferencë për media ka ngritur akuza ndaj kryeministrit në detyrë, Albin Kurtit.

Në ora 14:00 mblidhet Bordi i Telekomit, priten vendime të reja

Sot, në ora 14:00 pritet të mblidhet Bordi i Përkohshëm i Telekomit të Kosovës.