Postet nga: Bashkim Ramosaj

Ramush Haradinaj në kafe me gjykatësin nga Deçani - FOTO

KALLXO.com ka pranuar një foto ku shihet Ramush Haradinaj së bashku me kryetarin e Deçanit, Bashkim Ramosaj, si dhe disa persona të tjerë, në mesin e tyre edhe ...

Shefja e kabinetit të kryetarit të Deçanit autorizohet si zyrtare në sistem të pagesave

Dafina Cacaj, shefe e kabinetit të kryetarit të Komunës së Deçanit, është autorizuar si zyrtare certifikuese në sistemin e pagesave SIMFK, nga ana e Thesarit të Kosovës ...

Ramush Haradinaj lut diasporën për investime në Kosovë

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka vazhduar fushatën zgjedhore në qytetin e Deçanit. Haradinaj gjatë tubimit me kandidatët pë...

FOTO: Stuhia këputi kabllo e rrëzoi shtylla elektrike në fshatrat e Deçanit

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka treguar se bora që ka rënë mbrëmë ka shkaktuar dëme në rrjetin elektrik në këtë komunë.

Kryetari i Deçanit shkel masat për mbrojtje nga COVID-19

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka shkelur rregullat e institucioneve për të parandaluar përhapjen e COVID-19.

KelKos i quan çorientuese deklaratat e kryetarit të Deçanit për linjat e furnizimit me ujë të pijshëm

Kompania "KelKos Enegy" përmes një deklarate ka reaguar lidhur me akuzat e fundit të kryetarit të Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, se nuk u respektuan normat pë...

Ramosaj: Nuk po respektohen normat e ndërtimit të hidrocentraleve

Kryetari i komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj në mbledhjen e Komisionit Hetimor Parlamentar mbi procesin e licencimit, operimit, mbikëqyrjes dhe aplikimit për lejet e hidrocentraleve ka ...

Kryetari i Deçanit nuk respekton masat për mbrojtje nga COVID-19, merr pjesë në një aheng me çifteli e pije alkoolike

Bjeshka e Strellcit i ka bashkuar mbi 10 persona në një shtëpi. Në mesin e tyre ishte edhe kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj.