Postet nga: Barcelona

Messi dhe Valverde të shqetësuar me formën e Coutinhos

Barcelona mbrëmë shënoi fitore prej 2-0, ndaj Villarealit, në kuadër të xhiros së 14-të në La Liga.

Barcelona i konfirmon dy lëndime të lojtarëve

Barcelona të shtunën barazoi me Atletico Madridin, me rezultat prej 1-1, në kuadër të xhiros së 13-të  në La Liga.

Pas Barcelonës edhe PSG-ja hyn në garë për shërbimet e De Jong

Paris Saint Germain, iu është bashkangjitur garës për së bashku me Manchester Cityn dhe Barcelonën, për shërbimet e mesfushorit të Ajaxit, Frenkie De Jong.

Liverpool i bën gati 95 milionë euro për yllin e Barcelonës

Liverpool duket se nuk është i kënaqur deri më tani me fazën e sulmit, prandaj është duke menduar që tani për afatin kalimtar të janarit, se kë ...

Barcelona fundos Realin në ‘El Clasico’

Një ndër ndeshjet më të famshme në të gjitha sportet, solli një spektakël ashtu siç e ka zakon.

Carles Puyol për Arthurin: Lëreni të rritet si lojtar, mos e krahasoni me Xavin

Mesfushori Arthur Melo, e ka nisur mirë sezonin e ri tek Barcelona, dhe menjëherë kanë nisur krahasimet për të nga mediat e analsitë të futbollit, duke thënë ...

Dembele afër largimit nga Barcelona

Reprezantuesi  i Francës Ousmane Dembele është afër largimit nga skuadra e Barcelonës.

Icardi: Ne e dinim se po luanim ndaj një klubi të fortë

Kapiteni i Interit, Mauro Icardi, ka folur pas ndeshjes kundër Barcelonës të cilën e humbën me rezultat 2:0 në “Camp Nou”, ndeshje kjo në kuadër të ...