Postet nga: Barcelona - Real Madrid

Barcelona – Real Madrid, notat e lojtarëve

Real Madridi e ka fituar El Clasicon, duke e mposhtur Barcelonën me rezultat 1-3, në Cam Nou.

Reali e mposht Barcelonën në ‘Cam Nou’ (VIDEO)

El Clasico i ka takuar Real Madridit, pasi e ka mposhtur Barcelonën në “Camp Nou”, me rezultat 1-3, ndeshje e vlefshme për xhiron e shtatë në La Liga.

Barcelona – Real, mbyllet pjesa e parë me dy gola të shënuar (VIDEO)

Është mbyllur pjesa e parë me rezultat 1-1, ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit, që po luhet në kuadër të xhiros së shtatë në La Liga.

Shënohen dy gola të shpejtë në ‘El Clasico’ (VIDEO)

Janë shënuar dy gola të shpejtë në El Clasico.

Barcelona – Real Madrid, formacionet zyrtare

Janë bërë publike formacionet zyrtare për El Clasicon, mes Barcelonës dhe Realit, që luhet në kuadër të xhiros së shtatë në La Liga.

Formacinet zyrtare: Barcelona – Real Madrid (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për El Clasicon, ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit, e cila fillon prej orës 20:00, në Camp Nou.

Dita Ndërkombëtare e ‘El-Classico'-s

‘El-Classico’ nuk është vetëm thjesht një lojë futbolli. Është shumë më tepër se aq.

Zyrtare: Mësohet data se kur do të luhet ‘El Clasico'

“El Clasico” e paraparë të luhej në kuadër të xhiros së 10-të në La Liga, ishte shtyrë për arsye të protestave që ishin duke u zhvilluar në Kataluni, ...