Postet nga: Ballkani

Ballkani fiton ndaj Dukagjinit, shkëlqen Blendi Baftiu

Ballkani ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Dukagjinit me rezultat të thellë 5-1, në kuadër të xhiros së 28-të në Superligën e Kosovës.

Zvicra rekomandon karantinë 2 javore dhe teste për udhëtarët që kthehen nga Ballkani

Numri i të infektuarve po rritet përsëri në disa vende të Ballkanit. Epidemiologët në Zvicër po kërkojnë që karantina dhe testet të përshkruhen pë...

Munishi pas barazimit ndaj Ferizajt: Ekipet tjera që duan titullin po luajnë miqësore, ne po bëjmë luftë të vërtetë

Ballkani ka dështuar të fitojë ndaj Ferizajt, duke barazuar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Superligën e Kosovës.

Ballkani barazon me Ferizajn dhe zbret në vendin e 4

Ballkani ka dështuar të fitojë ndaj Ferizajt, duke barazuar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Flet Ismet Munishi pas fitores ndaj Trepçës ’89

Ballkani është rikthyer te fitoret duke e mposhtur Trepçën ’89, pas dy barazimeve pa gola ndaj Drenicës dhe Flamurtarit.

Ballkani mposht Trepçën ’89

Ballkani është rikthyer te fitoret duke e mposhtur Trepçën ’89 me rezultat 3-1, pas dy barazimeve radhazi ndaj Drenicës dhe Flamurtarit.

Të gjesh një zgjidhje të drejtë

 

Ballkani sot e pret Feronikelin në Suharekë

Ndeshja e dytë e gjysmëfinales së Kupës së Kosovës, do të luhet sot në Suharekë, mes Ballkanit dhe Feronikelit, prej orës 16:00.