Postet nga: Bali Muharremaj

Bali Muharremaj i AAK-së i jep tender 1.7 milion euro shefit të partisë, Blerim Kuçit

Blerim Kuçi, nënkryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në prag të zgjedhjeve,  ka fituar tender në vlerë prej 1. 7 milionë eurosh nga Komuna e ...

Bytyqi e Muharremaj përurojnë një sallë sportive në Suharekë

Ministri i Arsimit në largim, Shyqiri Bytyqi, sot ka përuruar një sallë sportive në shkollën e fshatit Bllacë të Suharekës.

Në praninë e Bytyqit e Haradinajt, përurohet një shkollë në Suharekë

Ministri në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Shyqyri Bytyqi, vitin e ri shkollor e ka uruar nga Suhareka së bashku me kryeministrin në detyrë, Ramush Haradinaj.

Komuna e Suharekës lëshon oborrin për veturat e mërgimtarëve

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka njoftuar se nga sot e deri me 16 gusht oborri i Komunës së Suharekës do të jetë i hapur ...

Dëmtohet rruga e sapo shtruar në Suharekë, reagon kryetari i Komunës

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka dalur në terren për të parë nga afër gjendjen e rrugës ‘Qeshmja e Cufës’ në fshatin ...

Asfalti i shkatërruar në fshatin Nishor, reagon kryetari Muharremaj

Gjendja e rëndë e asfaltit në fshatin Nishor të Suharekës ka nxitur reagim të kryetarit të Komunës, Bali Muharremaj, pasi që fotografitë kishin qarkulluar në rrjete sociale.

Kryetari i Suharekës 'pa asnjë cent në xhep'

Megjithëse ka pasuri të paluajtshme  rreth gjysmë- milioni kryetari i Komunës së Suharekës Bali Muharremaj nuk ruan para në ndonjë bankë të Kosovës.

Prokurorja i ngatërron provat për hedhjen e gazit në Kuvend, i bie pishman aktakuzës

Ish-deputeti i Aleancës për Ardhmërinë së Kosovës ka 'shpëtuar' nga ndjekja penale për hedhje të gazit lotësjellës në Kuvend megjithëse e ...