Postet nga: Bali Muharremaj

Digjen disa shtëpi pas përplasjeve të telave në fshatra të Suharekës- FOTO

Situatë kritike nga zjarret po vazhdon të mbetet në Komunën e Suharekës pasi që janë djegur edhe disa shtëpi.

Zjarre të mëdha në Suharekë, kryetari Muharremaj kërkon ndihmë

Zjarre të mëdha kanë kapluar zonën industriale në Shirokë të Suharekës.

3. Sheshi Qytetit-Suhareke-23 mars 2021

Premtimi i përmbushur për sheshin e qytetit

Sheshi i qytetit të Komunës së Suharekës tashmë ka pamjen përfundimtare, përderisa ndërtimi i tij u shoqërua me ankesa dhe telashe. Hulumtimi i muajit ...

Kryetari i Komunes se Suharekes Bali Muharremaj

Komuna e Suharekës ndanë mjete për të prekurit dhe familjet e viktimave me COVID-19

Të prekurve nga virusi COVID-19 dhe atyre që humbën të afërmit e tyre për shkak të virusit, Komuna e Suharekës u del në ndihmë edhe financiarisht. ...

Kryetari i Komunes se Suharekes Bali Muharremaj

Kryetari Muharremaj para gazetarëve shpalosi punët dhe sfidat në vitin 2020

Në konferencën e fundi vitit për gazetarë, kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, foli për punët e realizuara, sfidat dhe bashkëpunimin e ...

Shala: Kryetari i Suharekës punësoi rejën e vëllait si administratore në dy shkolla

Kreu i degës së LDK-së në Suharekë, Ardian Shala, tha sot se kryetari i Komunës, Bali Muharremaj, jo vetëm që shkeli premtimin elektoral mbi depolitizimin e arsimit, ...

Dega e LDK-se Suhareke, krytari, Ardian Shala

LDK në Suharekë: Qeverisja e Bali Muharremajt shpërfilli listën e Asamblesë për projektet kapitale e bëri shumë shkelje

Partia opozitare në Suharekë, LDK-ja, ka akuzuar pushtetin lokal, të drejtuar nga AAK-ja, për keqpërdorime të shumta.

Pas raportimit në ‘Jeta në Komunë’ rregullohet ura në fshatin Gelancë të Suharekës

Problemi i dëmtimit të urës në fshatin Gelancë të Suharekës ishte njëra ndër çështjet që ishte ngritur në debatin "Jeta në Komunë" me kryetarin Bali ...