Postet nga: Baki kelani

Aksident në autostradën ‘Arbën Xhaferi’, lëndohen rëndë 3 persona

Tre persona janë lënduar rëndë pas një aksidenti të rëndë i cili ka ndodhur në autostradën Arbën Xhaferi, në segmentin rrugorë Lipjan-Prishtinë.

Dyshime për një shpërthim në vend punishten e parkingut nëntokësor në kryeqytet, policia në vendngjarje

Policia e Kosovës ka konfirmuar se në rrugën “Xhorxh Bush”, përkatësisht në vend punishten e parkingut nëntokësor në oborrin e Fakultetit të Filologjisë, në ...

Pamje nga sulmi ndaj policisë në veri (FOTO)

RTV Dukagjini ka siguruar pamje të veturës së sulmuar të Policisë së Kosovës në veri të vendit.

Aksident në autostradën "Ibrahim Rugova", vetura godet tufën e derrave të egër

Një tufë derrash të egër është goditur nga një veturë në autostradën “Ibrahim Rugova” në segmentin në fshatin Duhël.

Policia jep detaje për aksionin në Pejton, dyshohet për veprimtari mashtrimi

Njësitë Speciale të Policisë së Kosovës, janë duke bastisur dy kompani të call center në lagjen Pejton në Prishtinë.

Policia me aksion për parandalimin e trafikimit me armë

Një aksion i Policisë së Kosovës është duke u zhvilluar që nga orët e para të mëngjesit  i cili ndërlidhet me parandalimin e trafikimit me armë ...

Një i vdekur nga aksidenti në autostradën "Ibrahim Rugova"

Një person ka vdekur si pasojë e një vetaksidenti që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në autostradën "Ibrahim Rugova", në afërsi të Suharekës.

Disa aksidente në rrugën Prishtinë-Pejë

Disa aksidente trafiku janë raportuar në rrugën Prishtinë – Pejë gjatë ditës së sotme dhe për këtë Policia ka bërë thirrje për kujdes të shtuar.