Postet nga: Bajram krasniqi

Vetaksident në fshatin Prapashticë

Një person ka shkaktuar vetaksident rreth orës 12 e 42 në fshatin Prapshticë.

Prishtinë, gjendet e vdekur në banesë një 31-vjeçare

Një 31-vjeçare është gjetur pa shenja jete brenda një banese në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Digjen dy vetura në Vushtrri

Një veturë është djegur, dhe një tjetër është dëmtuar nga zjarri që ka përfshirë ato në Vushtrri.

4 persona të lënduar në dy aksidente në Prishtinë

Brenda më pak se një ore kanë ndodhur dy aksidente në Prishtinë.

Aksident trafiku, bllokohet një pjesë e autostradës 'Ibrahim Rugova'

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Tre të lënduar nga vetura e rrokullisur në Prishtinë (FOTO)

Policia e Kosovës ka dhënë detaje në lidhje me vet-aksidentin i cili ka ndodhur para disa orëve në lagjen Kalabria në Prishtinë.

Shtatë të lënduar në aksident trafiku në Sllatinë

Shtatë persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur në rrugën Prishtinë- Pejë, saktësisht në fshatin Sllatinë.

Prokuroria jep detaje për vdekjen e 42 vjeçarit në Prishtinë

Një person është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në lagjen Dardania në Prishtinë.