Postet nga: bahri maloku

Apeli u vërteton pafajësinë vëllezërve Maloku të akuzuar për vrasjen e kushërinjve të tyre

Vëllezërit Besim dhe Blerim Maloku, të akuzuar nga Prokuroria në rastin e vrasjes së dy kushërinjve Bahri dhe Shani Maloku, në nëntor të vitit të kaluar ...

Dosja e vrasjes së dy vëllezërve në Plloqicë të Malishevës

Në nëntor të 2019-tës, gjykata e Gjakovës e kishte liruar Besim Malokun nga akuza për vrasjen e dy kushërinjve të tij.

Pamjet kur babai i dy djemve të vrarë në Malishevë shfryn mllefin në Gjykatë

 

Eksperti i mjekësisë ligjore dëshmon sërish në gjykimin e vëllezërve për vrasjen e kushërinjve të tyre

Në gjykimin e Besim dhe Blerim Malokut, të akuzuar për vrasjen e kushërinjve të tyre – vëllezërve Bahri e Shani Maloku, sot ka dëshmuar sërish ...

Pamje: Babai i viktimave e gjuan me shishe të akuzuarin - VIDEO

Gjykata e Gjakovës as sot nuk arriti ta shpallë vendimin ndaj të akuzuarve për vrasjen e dyfishtë në Malishevë.

Rrëfimet e dëshmitarëve për vrasjen e pjesëtarit të FSK-së dhe vëllait të tij në Plloqicë të Malishevës

Fatmire Gashi, gruaja e Bahri Malokut që u vra në Plloqicë të Malishevës, tha se natën e 9 marsit 2018, kishte dëgjuar dy tri krisma.

Vrasja e dy vëllezërve në Malishevë: Avokati e sfidon aktakuzën

Në gjykimin e të akuzuarve Besim dhe Blerim Maloku për vrasje të rëndë dhe armëmbajtje pa leje, dëshmoi eksperti i balistikës Ilir Kukaj.

Prokuroria pretendon se hajnat e vranë pjesëtarin e FSK-së

Prokuroria e Gjakovës ka ngritur aktakuzë ndaj dy personave për vrasjen e dyfishtë të ndodhur më 9 mars 2018.