Postet nga: Bahri Hyseni

Mbishkrime tallëse ndaj Bahri Hysenit në murin e Fakultetit të Filologjisë (FOTO)

Disa mbishkrime të cilat përqeshin kryesuesin e ri të Këshillit Prokurorial të Kosovës (KPK), Bahri Hyseni, janë shfaqur këtyre ditëve në murin e ndërtesë...

Taimi ne KPK

KPK diskuton për sistemin e ri të përgjegjësive disiplinore të gjyqtarëve dhe prokurorëve

Përmes një njoftimi për media të lëshuar nga Këshilli Prokurorial i Kosovës bëhet e ditur se Kryesuesi, Bahri Hyseni, në bashkëpunim me Kë...

Prokuroria Speciale po heton rastin e Masakrës së Reçakut

Dy ditë më parë u shënua përvjetori i masakrës së Reçakut, e Prokuroria Speciale e Kosovës, ka filluar hetimet për të njëjtën ...

A i është konfiskuar pasuria zëvendësministrit të Haradinajt?

Kryesuesi i ri i Këshillit Prokurorial të Kosovës, Bahri Hyseni ka folur për vendimet e gjykatave për rastet e korrupsionit.

Çfarë thotë kryesuesi i ri i KPK-së për 53 milionëshin e autostradës?

Kryetari i ri i KPK-së, Bahri Hyseni ka komentuar 53 milionë euro shtesë të cilat Qeveria e Kosovës ka ndarë shtesë për “Bechtel – Enkan” për autostradën e ...

Cilat janë zotimet e Kryesuesit të ri të KPK-së?

Kryesuesi i ri i KPK-së, Bahri Hyseni mbrëmjen e sotme në një intervistë për emisionin “Jeta në Kosovë”, para moderatores Jeta Xharra dha zotimet e tij për ...

A do të ndikohet Kryesuesi i KPK-së nga grupi i deputetëve të Ferizajt?

Kryesuesi i ri i KPK-së, Bahri Hyseni në një intervistë për emisionin “Jeta në Kosovë”, tregoi se si do të jenë marrëdhëniet mes tij dhe deputetëve ...

Kryesuesi i ri i KPK-së tregon a do ta thërras “shef” Adem Grabovcin

Drejtuesi i ri i Këshillit Prokurorial të Kosovës, BahriHyseni komentoi përfshirjen e tij në rastin e përgjimeve 'Pronto'.