Postet nga: avni zahiti

Arrestohet 25 vjeçari që vodhi një kosë

Hetuesit policorë në Vushtrri, me datën 25 maj 2021, mbi dyshime të arsyeshme, kanë identifikuar dhe kanë arrestuar një person të dyshuar për veprën penale të klasifikuar ‘vjedhje’.

Aksident në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, katër persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 14:00 në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Nadakovc.

Detaje mbi plagosjen e 22 vjeçarit në Vushtrri

Një 22 vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmë nga disa të shtëna armësh në Vushtrri.

Policia jep detaje për incidentin mes vëzhguesve të LVV dhe PDK në Skenderaj

Në incidentin e ndodhur në Komunën e Skenderajt, pasditen e sotme mes një vëzhguesi të LVV-së dhe një komisioneri të PDK-së, ka intervenuar edhe policia, duke iniciuar rastin ...

Gjendet një mjet shpërthyes në një fshat të Mitrovicës

Një mjet i dyshuar shpërthyes është gjetur në një fshat të Mitrovicës gjatë ditës së sotme.

Një tre vjeçar bie nga një objekt në Vushtrri

Një fëmijë i moshës tre vjeçare ka rënë nga kati i dytë i një objekti në qendër të Vushtrrisë.

65 vjeçari në Skenderaj dyshohet se vdiq nga rryma

Një person rreth 65 vjeçar ka vdekur sot rreth orës 09:00 në Skenderaj.

Pesë të lënduar në aksidentin në rrugën Mitrovicë-Prishtinë - FOTO

Pesë persona kanë pësuar lëndime në një aksident që ka ndodhur në rrugën nacionale Mitrovicë- Prishtinë më saktësisht në fshatin Kçiq.