Postet nga: avni zahiti

Aksident në rrugën Prishtinë- Mitrovicë, vdes këmbësori

Një 83 vjecar ka vdekur si pasojë e goditjes nga një veturë në rrugën nacionale Mitrovicë- Prishtinë, në dalje të Vushtrrisë.

Tre të lënduar në aksident trafiku në Vushtrri

Tre persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti trafiku në magjistralen Mitrovicë- Prishtinë.

Përleshje masive, demolohet kafeteria në Mitrovicë (Foto)

Një përleshje masive ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në një kafeteri në Mitrovicë.

Pesë të lënduar në aksident trafiku në Maxhunaj të Vushtrrisë

Pesë persona kanë pasur lëndime si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë.

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë.

Policia jep detaje për aksidentin në rrugën Prishtinë- Mitrovicë

KALLXO.com para pak orëve raportoj për një aksident trafiku në rrugën magjistrale Mitrovicë- Prishtinë.

Pesë të lënduar në aksident trafiku në Vushtrri

Pesë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur në fshatin Debërllukë të Vushtrrisë.

Aksident mes kamionit dhe kamionetes në Vushtrri

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Mitrovicë, Prishtinë, saktësisht në dalje të Vushtrrisë.