Postet nga: Avni Berisha

I akuzuari ka vdekur, gjykimi zhvillohet ndaj djalit të tij

Prokurorja Zana Sadiku Sertolli e ka ndryshuar dhe plotësuar aktakuzën pasi gjatë seancës u njoftua se i akuzuari Vesel Berisha kishte vdekur.

Këta janë 21 kandidatët që synojnë 5 pozitat në Këshillin Drejtues të Universitetit të Prishtinës

Senati i Universitetit të Prishtinës në mbledhjen e fundit që ka mbajtur më 10 qershor të këtij viti kishte shpallur konkursin për zgjedhjen e pesë anëtarëve ...

Sulmi me armë ndaj policit Avni Berisha - 'Tarkanit', nisin të sqarohen rrethanat

Ka nisur procesi gjyqësor për tentim vrasjen ndaj policit Avni Berisha, i njohur në publik si “Tarkani”.

Policia arreston të dyshuarin për të shtëna me armë ndaj policit 'Tarkani'

Mëngjesin e sotëm policia ka arrestuar një 33 vjeçar me inicialet A. E.

Dënohet shtetasi i Shqipërisë, akuzohej se tentoi t’i japë ryshfet policit kosovar

Shtetasi i Shqipërisë, Jetmir Ajazi, i akuzuar se deshi t’i jepte ryshfet një polici të Kosovës për të mos i shqiptuar një gjobë për kundë...

'Tarkani', polici i akuzuar për sulm ndaj Agron Mustafës, rikthehet në punë

Polici Avni Berisha i njohur me nofkën “Tarkani” është rikthyer në punë pas masës së suspendimit në lidhje me rastin e sulmit ndaj ish- drejtorit të “Vala”-s, ...

Lënda për rrahjen e Agron Mustafës transferohet në Prishtinë

Pas ngritjes së aktakuzës ndaj zyrtarit policor, Avni Berisha i njohur me nofkën “Tarkani”, lënda gjyqësore është transferuar nga gjykata e Gjilanit në Prishtinë.

EKSKLUZIVE: Aktakuza ndaj 'Tarkan'-it, deklaratat e Agron Mustafës shfajësuan Nazim Sahitin

Prokuroria Themelore e Gjilanit, ka ngritur Aktakuzë kundër të pandehurit Avni Berisha (Tarkani) në lidhje me sulmin e dhjetorit të kaluar ndaj ish drejtorit të “Valës”, Agron Mustafë...