Postet nga: auto mita

Pak ditë pasi u shpall fitues i zgjedhjeve, Dacia Stepway i Ri nuk ka të ndalur me shitje!

 

Vetura më e shitur në Kosovë që flet shqip, vjen me çmim prej 11,990 eurove!

Modeli i ri i Dacia Sandero Stepway përveç pamjes së bukur dhe performancës së përmirësuar, tani flet edhe gjuhën shqipe!

Vetura më e shitur në Kosovë, Sandero i Ri prezantohet me reklamë të veçantë!

 

Pasi u konfirmua lider për vitin 2020, Auto Mita prezanton kampanjën NR. 1

Auto Mita edhe zyrtarisht është konfirmuar si lideri i industrisë për vitin 2020, duke mbajtur rekordin për Renault Captur si Crossover më i shitur në Kosovë, për Dacia ...

Auto Mita e ka mbyllur vitin 2020 me statistika mbresëlënëse!

Para se të nisë mirë viti 2021, Auto Mita ka vendosur t’i ndajë me publikun statistikat mbresëlënëse të vitit që lamë pas.

Fëmijët e befasuan babanë me Capturin e Ri për ditëlindjen e 65-të

Njerëzit më të dashur trajtohen me dhuratat më të veçanta!

Auto Mita me superoferta për festat e fundvitit - Goma falas dhe sigurim kasko për çdo veturë të blerë!

Lideri i industrisë automobilistike në Kosovë, Auto Mita, sot ka prezantuar ofertën më bombastike për fundvit!

Drita Golaj e pranon dhuratën më të mirë për ditëlindje ndonjëherë – Capturin e Ri!

Se Renault Captur 2020 është kthyer në sensacion, kjo nuk ka fare dyshime!