Postet nga: auto mita

Problemet s’kanë vend, njerëzit po – Dacia Jogger i rehaton plot 7 persona

Është fjala për veturën komode më të re të llojit Dacia Jogger që ia vlen çdo qindarkë e shpenzuar për të.

Ky është SUV që pritet ta dominojë Evropën

Brendi Renault po sjell një SUV të quajtur Austral, e cila ka një stil tejet elegant dhe vjen e elektrifikuar.

Auto Mita feston vendin e parë me më së shumti vetura të shitura duke sjell OFERTËN NUMËR 1

Ajo çfarë është ditur mes njerëzve është konfirmuar edhe zyrtarisht, Auto Mita prin me më së shumti vetura të shitura në Kosovë ku Renault edhe kësaj radhe është ...

A jeni tip aventurier? Atëherë shfrytëzo super ofertën e limituar nga motorat Segway!

 

Çfarë dhurate nga Auto Mita – merr falas PlayStation 5 për çdo veturë të blerë!

 

Veturat nga Renault dominojnë me shitje në Kosovë gjatë muajit nëntor

Të gjithë e dimë se sa është e zhvilluar industria e veturave në Kosovë, por pak dimë për statistikat zyrtare se cila prej tyre preferohet më së shumti nga ...

Prezantohet SUV e re hibride nga Renault – njihuni me Megane Conquest

Megane Conquest është një SUV e cila me strukturën fizike mund të futet në segmentin e veturave Premium, ka linja atletike dhe karakter dinamik.

Furgoni i ri nga Renault fiton çmimin ndërkombëtar ‘Furgoni i Vitit’ 2022

Gjatë panairit Solutrans në Lyon, Jarlath Sweeney, kryetar i jurisë IVOTY, i dhuroi kompanisë Renault, çmimin “Furgon i Vitit’ 2022 për furgonin e ri Kangoo.