Postet nga: Atletico Madrid

Atletico Madrid shënon fitore minimale ndaj Levantes (Foto)

Atletico Madrid ka shënuar fitore minimale ndaj Levantes, me rezultat 1-0, në kuadër të xhiros së 19-të në La Ligan spanjolle.

Jan Oblak i pathyeshëm për katër sezonë në La Liga me Atletico Madridin (Foto)

Atletico Madridi nuk e ka nisur mirë sezonin e ri 2018/19, por më kalimin e kohës e morën vetën dhe janë konsoliduar në mbrojtje dhe sulm.

Griezmann i pandalshëm, shënon golin e fitores për Atletico Madridin (Foto)

Atletico Madrid nuk ka të ndalur, pasi ka shënuar fitore me rezultat 1-0, ndaj Espanyolit, në kuadër të xhiros së 17-të në La Liga.

Atletico Madrid – Juventus, gjithçka që duhet të dini për këtë përballje (Foto)

Shorti për 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve, nuk ka qenë i volitshëm për Atletico Madridin dhe Juventusin, pasi të dy skuadrat kanë pritur kundë...

Atletico Madrid kalon në çerekfinale të Kupës së Mbretit (Foto)

Atletico Madridi ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Mbretit, pas fitores së thellë ndaj Sant Andreu, me rezultat prej 4-0, dhe me rezultat të përgjithshëm prej ...

Milan dëshiron të nënshkruaj me Diego Godinin

Milan edhe këtë sezon është duke pasur probleme me fazën e mbrojtjes, dhe që tani ka nisur të mendoj për ta përforcuar këtë repart.