Postet nga: Atletico Madrid - Liverpool

Liverpool 2- 3 Atletico Madrid: Notat e lojtarëve

Atletico Madrid e ka shokuar Liverpoolin duke e mposhtur në “Anfield”, me rezultat 3-2, në kuadër të ndeshjes kthyese në Ligën e Kampionëve.

Shënohen 2 gola të shpejtë në ndeshjen Liverpool – Atletico Madrid (VIDEO)

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Liverpool – Atletico Madrid e cila po luhet në vazhdime dy herë nga 15 minuta.

Formacionet zyrtare: Liverpool – Atletico Madrid

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen kthyese Liverpool- Atletico Madrid, e cila luhet në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Klopp flet para ndeshjes ndaj Atletico Madridit

Liverpool e ka humbur ndeshjen e parë nga Atletico Madridi, me rezultat 1-0, në “Wanda Metropolitano”, e cila është luajtur në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e ...

Atletico 1-0 Liverpool: Notat e lojtarëve (FOTO)

Atletico Madrid ka shënuar një fitore të vështirë ndaj Liverpoolit, në kuadër të ndeshjes së parë në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, falë golit ...

Atletico Madrid fiton me epërsi minimale ndaj Liverpoolit (VIDEO)

Atletico Madrid ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Liverpoolit, me rezultat 1-0, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Atletico – Liverpool, mbyllet pjesa e parë me epërsi të spanjollëve (VIDEO)

Ka përfunduar 45 minutëshi i parë ndërmjet Atletico Madridit dhe Liverpoolit, me rezultat 1-0, për spanjollët.

Atleticos i duhen 4 minuta që të shënojë gol ndaj Liverpoolit  (VIDEO)

Atletico Madrid ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit, në minutën e 4’ me mesfushorin spanjoll Saul Niguez.