Postet nga: Atalanta - Valencia

Daniel Wass: Ishte e tmerrshme të luanim kundër Atalantës

Mesfushori i Valencias, Daniel Wass, ka thënë e ka cilësuar si të tmerrshme dy ndeshjet ndërmjet klubit spanjoll dhe Atalantas në Ligën e Kampionëve që ...

Atalanta kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, shkëlqen Ilicic (VIDEO)

Atalanta ka shkruar historinë duke u kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, për herë të parë në histori të klubit.

Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Valencia - Atalanta (VIDEO)

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Valencia – Atalanta.

Zyrtare: Valencia – Atalanta luhet pa shikues

Ndeshja kthyese e Ligës së Kampionëve, ndërmjet Valencias dhe Atalantas do të luhet pa shikues, shkaku i Coronavirusit, bën të ditur “Football –Italia”.

Flet trajneri i Atalantas pas triumfit ndaj Valencias

Trajneri i Atalantas, Gian Piero Gasperini, ka folur pas ndeshjes, të cilën triumfoi skuadra e tij me rezultat 4-1, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën ...

Atalanta 4-1 Valencia: Notat e lojtarëve

Atalanta ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Valencias, me rezultat 4-1, në kuadër të 1/8, së finales në Ligën e Kampionëve.

Atalanta i jep leksion Valencias (VIDEO)

Atalanta ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Valencias me rezultat 4-1, ndeshje e vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve.

Atalanta po e ‘shkel’ Valencian (VIDEO)

Atalanta ia ka shënuar katër gola Valencias brenda 63 minutave.