Postet nga: AS Roma

Futbollisti 18 vjeçar i Romës i shënoi dy gola, Mourinho do t’i blejë këpucë në vlerë prej 800 eurove

Roma e mposhti Genoan falë dy golave të sulmuesit 18 vjeçar Felix Afena.

18 vjeçari Felix Afena i thyen dy rekorde me dy golat e tij ndaj Genoas

Roma e mposhti Genoan falë dy golave të sulmuesit 18 vjeçari Felix Afena.

Cilat janë objektivat kryesore të Mourinhos për merkaton dimërore?

Ekipi i drejtuar nga Jose Mourinho ka zhvilluar katër ndeshje të vështira në muajin tetor, ku u përball me Juventusin, Napolin, Milanon dhe Cagliarin, ku shënoi ...

Sonte zhvillohet sfida Cagliari-Roma, ky është vendimi i Mourinhos për Marash Kumbullën

Sonte në kuadër të ligës italiane të futbollit zhvillohet ndeshja midis Cagliarit dhe Romës.

Humbi 6:1 nga Bodo Glimit, shikoni se çfarë i bënë tifozët kapitenit të AS Roma (VIDEO)

Roma pësoi një humbje të thellë dje në takimin kundër Bodo Glimt e kjo nuk i ka pëlqyer aspak tifozëve të tyre të cilët udhë...

Roma turpërohet nga Bodo/Glimt në Ligën e Konferencës

Bodo/Glimit ka shënuar fitore me rezultat të thellë 6-1 ndaj Romës, në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Konferencës.

Mourinho e feston me fitore ndeshjen e 1000-të si trajner

Trajneri i Romës, Jose Mourinho gjatë ndeshjes së djeshme ndaj Sassuolos ka shënuar fitore me rezultat 2-1 ndeshjen e 1000-të si trajner në botën e futbollit.

Roma fiton pa problem ndaj Salernitanës

Roma ka vazhduar me fitore duke e mposhtur Salernitanën me rezultat të thellë 0-4, në kuadër të xhiros së dytë në Serie A.