Postet nga: Artikull i sponsoruar nga Prishtina Ticket

Kompania kosovare që ofron udhëtime në drejtim të këtyre top destinacioneve

Kompania e njohur kosovare Prishtina Ticket, tashmë është bërë zgjedhja kryesore për udhëtarët që dëshirojnë të eksplorojnë disa nga qytetet më të bukura dhe emocionuese ...

Mos e humbisni, udhëtimi ku çdo moment është aventurë

Berlini është një qytet me një histori të pasur dhe një trashëgimi kulturore të ndryshme, duke ofruar një përvojë të pasur për vizitorët.

Afër gjysmë milioni, kompania kosovare me rekord udhëtimesh në Evropë

Kompania më e madhe shqiptare, Prishtina Ticket po vazhdon të shënojë sukses në sektorin e transportit ajror, me një rritje të dukshme të numrit të udhëtarëve gjatë ...

Me Early Booking përfitoni zbritje fantastike!

Kompania e njohur kosovare, Prishtina Ticket po vazhdon të sjell risi në këtë fillim viti.

Vizitoni qytetin e bukur të Ljublanës me ofertën e nëntorit

Kompania më e madhe shqiptare Prishtina Ticket ka rezervuar një ofertë speciale për të gjithë klientët të cilët dëshirojnë të shijojnë bukuritë e Ljublanës, gjatë ...

Rezervo udhëtimin për festat e fundvitit, paguaj sipas marrëveshjes

Festat e Fundvitit sjellin gëzim dhe emocione për të gjithë ne. Familjet festojnë me më të dashurit e tyre duke ndërtuar traditë në forcimin e lidhjeve familjare. ...

Çka duhet të dinë shqiptarët e Gjermanisë para se të udhëtojnë në Kosovë?

Sot është dita e parë e verës e për ditën e verës kompania më e madhe shqiptare, Prishtina Ticket është kujdesur për shqiptarët që ...

Si të kurseni para për udhëtimet tuaja këtë verë?

Udhëtimi me biletë ekonomike avioni është mundësi e shkëlqyer për të kursyer para. Gjetja e ofertave më të mira mund të jetë e ndërlikuar dhe ...