Postet nga: artikull i sponsorizuar

Kompania kosovare me oferta të parezistueshme për 17 shkurt!

Kompania Turistike Shpejtimi për nder të përvjetorit të pavarësisë së Kosovës, ka vendosur të sjell  oferta të veçanta për të festuar këtë pë...

Banka Ekonomike mbështet për të tretin vit me radhë, aktivitetin e lëshimit me litar të superheronjve

Për të tretin vit radhazi, jemi krenarë të mbështesim aktivitetin emocionues të lëshimit me litar të superheronjve në Spitalin e Pediatrisë. Kjo nismë, e organizuar nga Klubi ...

Oferta për shqiptarët e Zvicrës dhe Gjermanisë për të kaluar Festat e Fundvitit në Kosovë

Festat e fundvitit janë një periudhë e veçantë e vitit, kur shumë njerëz festojnë dhe shijojnë kohën me familjen dhe miqtë.  Pra, festat e fundvitit janë një ...

Nxito, përfito zbritje fantastike në setet e Dogtas Kosova!

Setet e mahnitshme të Dogtas Kosova, të cilat ofrojnë cilësi të lartë, dizajn modern, dhe mundësi të shkëlqyera për të përmirësuar bukurinë dhe komoditetin ...

Sllovenia mbështet Kosovën në anëtarësimin në Byronë e Kartonit të Gjelbër

Drejtori i Byrosë Kosovare të Sigurimit (BKS), Sami Mazreku së bashku me bashkëpunëtorë ka takuar të hënën në Lubjanë Tjasha Kobar, drejtorin e Byrosë së Kartonit ...

Oferta shembullore në pajisjet shkollore!

Për fillimin e vitit të ri shkollor, Viva Fresh Store ka përgatitur ofertat më të mira në të gjitha pajiset shkollore si dhe në veshmbathjet për djem ...

“Drena” vazhdon të ndihmojë sportistët vendorë

"Suksesi nuk është një aksident. Është punë e vështirë, këmbëngulje, mësim, studim, sakrificë dhe mbi të gjitha dashuri për atë që bëni apo më...

E PREMTJA ME ZBIRTJE TË MËDHA NË ETC

A jeni gati të bleni artikujt e nevojshëm me ZBRITJE deri 50% në ETC. Këtë të PREMTË 28 JANAR deri me datë 3 SHKURT.