Postet nga: Arthur Melo

Arthur Melo pranon ofertën e Juventusit

Sipas raportimeve në Itali, mesfushori brazilian Arthur Melo, ka pranuar ofertën e Juventusit.

Arthur pranon ofertën e Juventusit

Zërat për një marrëveshje mes Juventusit dhe Barcelonës për Arthur Melon po shtohen çdo ditë e më shumë.

Arthur do t’i bashkohet Juventusit për 80 milionë euro

Duket se telenovela Arthur Melo- Juventus do të marrë fund brenda këtij muaji.

Barcelona shtynë Arthurin drejt Juventusit

Mesfushori brazilian Arthur Melo, është bërë problemi kryesor për skuadrën e Juventusit dhe Barcelonës.

Barcelona e shtyn Arthurin drejt Juventusit

Juventus dhe Barcelona, janë në negociata në muajt e fundit për një shkëmbim të mundshëm për lojtarët Miralem Pjanic – Arthur Melo.

Arthur afër transferimit në Juventus

Juventus dhe Barcelona, janë bisedime për disa shkëmbimin e lojtarëve në afatin kalimtar të verës.

Juventus ia bën të qartë Barcelonës: Ose shkëmbimi Pjanic-Arthur, ose s'ka marrëveshje

Juventus dhe Barcelona janë në bisedime për shkëmbimin e lojtarëve në merkaton e verës.

Arthur dëshiron të mbetet në Barcelonë edhe për shumë vite

Mediat Italiane dhe ato spanjolle kanë raportuar se mesfushori brazilian Arthur Melo pritet t’i bashkohet Juventusit në merkaton e verës.