Postet nga: arsim emini

Gjilan, kirurgu i dyshuar për sulm ndaj kolegut ishte arrestuar dy herë për marrje ryshfeti

Kirurgu Luan Mustafa, i cili u arrestua nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht kolegun e tij, është emër i njohur për organet e drejtësisë.

Ky është vendimi i Gjykatës për kirurgun e Spitalit të Gjilanit që dyshohet për sulm fizik ndaj kolegut

Gjykata e Gjilanit ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë që për kirurgun Luan Mustafa të caktojë masën e arrestit shtëpiak.

Dhjetëra të lënduar nga fishekzjarret në Kosovë

Dhjetëra persona janë lënduar nga fishekzjarret në natën e ndërrimit të moteve në Kosovë.

Drejtori i Spitalit të Gjilanit flet për gjendjen shëndetësore të portierit të FC Ballkani

Disa shtypje në kokë dhe në disa pjesë të trupit.

Një grua 40 vjeçare nga Kamenica dyshohet se ka vdekur pas marrjes së një injeksioni

40 vjeçarja ishte dërguar pa shenja jete në Spitalin Regjional të Gjilanit, dhe më pas siç thonë zyrtarët e Spitalit, ajo ishte rikthyer në jetë pas intervenimit emergjent ...

Numër i lartë i pacientëve me COVID-19 e mungesë e barnave në Spitalin e Gjilanit

Në mes të zhurmave të respiratorëve, mjekët në Spitalin e Gjilanit po përballen me sfida të shumta në trajtimin e pacientëve me COVID-19.

Vdekja e foshnjës në Gjilan, mjeku i arrestuar dyshohet për neglizhencë

Një rast i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Spitalin Rajonal të Gjilanit, ku një foshnje e posa lindur ka vdekur, deri më tani në rrethana të ...