Postet nga: Arsenal - Manchester City

Manchester City vazhdon me fitore, mposht Arsenalin (VIDEO)

Manchester City ka vazhduar me fitore duke e mposhtur Arsenalin në shtëpi me rezultat 0-1, në kuadër të xhiros së 25-të në Premierligë.

Manchester City mposht Arsenalin dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Carabao Cup

Manchester City ka shënuar fitore të lehtë me rezultat 1-4, ndaj Arsenalit në kuadër të çerekfinales në Carabao Cup.

Manchester City fiton ndaj Arsenalit (VIDEO)

Manchester City ka shënuar fitore me rezultat 1-0, ndaj Arsenalit, ndeshje e vlefshme për xhiron e pestë në Premierligë.

Formacionet zyrtare: Manchester City – Arsenal

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Arsenal, që luhet në kuadër të xhiros së pestë në Premierligë.

Arsenali mposht Manchester Cityn dhe kalon në finale të FA CUP (VIDEO)

Arsenali është kualifikuar në finale të FA CUP, pas fitores 2-0, ndaj Manchester Cityt.

Manchester City fiton me lehtësi ndaj Arsenalit (VIDEO)

Manchester City ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Arsenalit, me rezultat 3-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 28-të në Premierligë.

Manchester City – Arsenal, befasi në formacionet zyrtare (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Arsenal, që luhet në kuadër të xhiros së 30-të në Premierligë.

Zyrtare: Shtyhet ndeshja Manchester City – Arsenal, shkaku i coronavirusit

Edhe zyrtarisht është shtyrë ndeshja Manchester City – Arsenal, e cila duhej të zhvillohej sot prej orës 21:00, në kuadër të Premierligës.