Postet nga: arsenal armësh

Sveçla: Arsenali i armatimit i kapur sot - mbetje nga grupi terrorist i Radoiçiqit

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, njoftoi se kanë gjetur arsenal armësh në veri të vendit.

Sekuestrohet arsenal armësh në Tiranë

Një arsenal armësh është zbuluar dhe sekuestruar pasditen e sotme në Tiranë, në garazhin e një shtëpie në Kodër-Mëzes.

Çfarë thotë një arkivol marramendës i zbuluar në shtëpinë e një të dyshuari neo-nazist për ekstremizmin e ekstremit të djathtë në Evropë

Muajin e kaluar, policia austriake bëri një zbulim të jashtëzakonshëm.

Malishevë, konfiskohet arsenal armësh e municioni

Zyrtarë policorë të stacionit policor të Malishevës me urdhër të Gjykatës së Gjakovës kanë kryer dje kontrolle në dy lokacione në kërkim të armëve ...

Një muaj paraburgim për djalin e policit që iu gjet arsenali i armëve në shtëpi

Gjykata në Gjilan ka vendosur që djali i zyrtarit policor nga Vitia, A.I., të dërgohet në paraburgim për 30 ditë.

Dërgohet në ndalim djali i policit të cilit iu gjet arsenali i armëve në shtëpi

Djali i policit të Stacionit Policor në Viti, E. I., A. I., gjatë ditës së sotme ka ardhur nga Zvicra me ç’rast është intervistuar nga policia dhe me urdhë...

Armët e djalit të policit dyshohet se ishin pa leje

Dy Kallashnikovë e katër armë të tjera të shkurta janë konfiskuar gjatë një bastisjeje të një shtëpie e cila rezultoi të jetë e djalit të një zyrtari policor ...

Suspendohet polici i Kosovës, në shtëpinë e djalit të tij u gjet arsenal armësh

Dy Kallashnikovë e katër armë të shkurta si dhe rreth 500 fishekë janë gjetur në shtëpinë e djalit të një zyrtari policor të stacionit policor në Viti.