Postet nga: arrestohet i dyshuari

Ferizaj, burri arrestohet për sulm ndaj gruas

Një burrë është arrestuar dje në Ferizaj  nën dyshimet për dhunë në familje.

Fiqnjët flasin për vrasjen e 82 vjeçares në Ferizaj

Një grua vdiq sot nga plagët e marra në Ferizaj ndërsa Prokuroria ka konfirmuar se një person është arrestuar si i dyshuar për këtë vrasje.

Rrahu të dashurën, arrestohet nga policia

Një burrë është arrestuar nga ana e policisë pasi i njëjti dyshohet se ka rrahur të dashurën.

Arrestohet i dyshuari për grabitje në Pejë, për të u kërkua edhe ndihma e qytetarëve

Në shkurt të këtij viti Drejtoria e Policisë në Rajonin e Pejës, kishte kërkuar nga ana e qytetarëve që të kenë bashkëpunim në lidhje me ...

Arrestohet i dyshuari pasi i vuri flakën një shtëpie

Një person është arrestuar nën dyshimin se i ka vënë flakën shtëpisë së një personi tjetër.

Podujevë: Policia e identifikon dhe e arreston të dyshuarin për vrasje në tentativë

Policia ka njoftuar se ka arritur ta identifikojë dhe arrestojë një person i cili tri ditë më parë kishte shtënë me armë zjarri në dejtim të një personi në ...

Rrahu publikisht një grua, policia arreston të dyshuarin

Policia ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme ka arrestuar të dyshuarin e komunitetit rom i cili për shkaqe ende të panjohura e kishte sulmuar një grua të ...